Szukaj

We wrześniu 2010 roku mieliśmy przyjemność po raz XIX gościć Państwa na Targach Słodyczy "LEMARTO". Wszystkim Klientom i Wystawcom dziękujęmy za obecność, a tym którzy jeszcze nas nie znają przedstawiamy krótką charakterystykę tej imprezy.

Naszym założeniem nie jest zorganizowanie Targów "największych". Swoją uwagę skupiamy na najistotniejszych firmach branży spożywczej, około 100 wystawców.


Impreza ta ma charakter zamknięty, zaproszenie na nią dostają nasi najważniejsi klienci, dla których przygotowujemy bogaty poczęstunek, upominki, rabaty sięgające kilkudziesięciu procent oraz wiele innych atrakcji. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowe wizyty, przypadkowych wystawców i gwarny show. Za to przy spokojnej muzyce, dobrym jedzeniu i świetnych trunkach, można porozmawiać o warunkach współpracy , nawiązać nowe kontakty, poznać tendencje rynkowe.


Wiele osób zadaje nam pytanie jak to jest, że w czasach, kiedy targi przestały być znaczącym instrumentem marketingowym, my ciagle odnosimy sukcesy, nie mamy jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, tych którzy chcą przekonać się sami zapraszamy na najbliższe targi słodyczy do Centrum Targowego przy ulicy Klimeckiego 14, główna Hala Targowa. Wkrótce termin targów zostanie podany w dziale Aktualności. (W celu otrzymania zaproszenia niezbędny jest kontakt z naszym działem marketingu).


Będzie nam niezwykle miło spotkać się z Państwem.